Seminerler ve Konferanslar

Kurumumuzun hedeflerinden biri de her türlü fotoğraf makinesi satın alan bireyin, bu cihazları bilinçli ve doğru bir şekilde kullanmasını sağlamaktır. Bu çerçevede 2009 yılından beri Yalçınlar firmasıyla yapılan protokol gereği; her fotoğraf makinesi alan müşterilerine ücretsiz fotoğraf semineri vermekteyiz. Bu konuda çalışmalarımız devam edecektir.

Deka Hobi Boyaları ve Milli Eğitim Bakanlığı iş birliği ile Türkiye’nin çeşitli illerinde konferanslar düzenledi.Cengiz ÖZER bu seminerleri uygulamalı olarak yaptı. İlk İzmir Atatürk Kültür Merkezinde sonra,İstanbul Marmara Üniversitesi toplantı salonunda, Anakara Üniversitesi toplantı salonunda, Samsun, Ordu, Rize, Trabzon, Artvin, Erzurum, Sivas, Konya, Adana, Antalya, Muğla, Aydın, Denizli illerinde konferanslar verildi.

      İkinci dönemde İzmir Amerikan Kültür Merkezi'nde başlayan konferanslar Bursa, Balıkesir, Kırklareli, Çanakkale, Kocaeli, Afyon, Uşak, Kastamonu gibi  tüm illeri ve büyük bazı ilçeleri kapsayan konferanslar düzenlendi. Bu konferanslar 5 yıl boyunca tekrarlandı.

Adres: Cumhuriyet Bulvarı No: 242 Kat : 1, Daire : 2 Alsancak / İZMİR
Tel: 0 232 463 05 44 - Fax: 0 232 421 65 27 eposta:bilgi@ozersanat.net